Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Czy Lex Luthor zmierzy się z Ligą Sprawiedliwości? 3

"Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" zakończyło się zwieńczeniem historii postaci Lexa Luthora, jednak nie wiadomo było czy milioner-przestępca ponownie stanie w szranki z Supermanem i Batmanem w pierwszej części Ligii Sprawiedliwości. W dniu dzisiejszym Jesse Eisenberg rzucił trochę świała na sytuację.

Pytany wcześniej o to czy jego postać powróci w Justice League Eisenberg nie był do końca pewien czy taka propozycja zostanie mu w ogóle złożona. Jednakże podczas dzisiejszego MCM London Comic Con aktor zdradził, że fani ponownie będą mieli szansę zobaczyć jak wciela się w Luthora. Pytaniem jest jednak jak znacząca będzie jego rola?

Tak jakby czekam.

Zdradził aktor.
Dopiero co zaczęli kręcić Ligę Sprawiedliwości, więc tak jakby czekam na moją kolej żeby się w nią wpasować. Nie jestem pewny co wolno mi powiedzieć, ponieważ odnoszę wrażenie, że lata za mną jakiś dron od DC i jeśli tylko powiem za dużo to, wiecie, zestrzeli mnie. Ale tak, tak myślę, i kocham to, i kocham każdego kto w tym uczestniczy. Bo wiecie, to naprawdę utalentowana grupa ludzi.

Ciężko stwiedzić o jak dużej roli możemy mówić bazując na powyższym komentarzu, ale raczej zapowiada się, że będzie to raczej coś w rodzaju trochę większego cameo, skoro zdjęcia już ruszyły, a Jesse nie został jeszcze zaproszony na plan. Miałoby sens, że zobaczymy Luthora ponownie w filmie zwłaszcza jeśli plotki o pojawieniu się Steppenwolfa jako głównego antagonistę okażą się prawdą. W końcu to prawdopodobnie tego przeciwnika przywołał Luthor w jednej z usuniętych scen z "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości".

Pojawiła się również plotka, że Eisenberg pojawi się w nadchodzącym "Legionie samobójców" co tylko potwierdza znaczenie postaci Luthora w uniwersum DC. Ciekawe jak rozwinie się ta postać w nadchodzących filmach zwłaszcza, że wielu fanów obwinia aktora za to, że wypadł najsłabiej w filmie przez co przyczynił się do kiepskich recenzji.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-05-29

Muszą jeszcze popracować nad tą postacią, ale nie należę do tych, którzy wylewają wszystkie pomyje na Eisenberga z "BvS".

Proszę czekać…