http://vimeo.com/mironkundzicz

Puchar UEFA nadal w Eurosporcie 0

Eurosport będzie retransmitował wszystkie spotkania ćwierćfinałowe, półfinałowe i finału Pucharu UEFA w sezonach 2007, 2008 i 2009.

Ustalenia te wynikają z nowego, trzyletniego kontraktu, który podpisali Eurosport i UEFA.

Zawodnicy CKSA Moskwa z Pucherem UEFAZawodnicy CKSA Moskwa z Pucherem UEFA

Zawarte porozumienie gwarantuje widzom w Europie dostęp do pełnych relacji z rozgrywek o europejskie puchary.

Od sierpnia i pierwszych rund eliminacyjnych do marca i fazy pucharowej w każdy czwartek w ramach Pucharu UEFA Eurosport pokaże 60-minutowe skróty najciekawszych spotkań. Natomiast od kwietniowej fazy ćwierćfinałowej po majowy finał w piątki stacja zaprasza na pełną retransmisję najciekawszego spotkania ostatniej fazy spotkań. W soboty rano emitowane będą 60-minutowe skróty wszystkich meczów.

W ramach Ligi Mistrzów UEFA, w sierpniu Eurosport pokaże relacje live z eliminacji. Od września i początku fazy grupowej do majowego finału w czwartki retransmitowane będą najciekawsze mecze ostatniej kolejki spotkań. Zaś w piątki 60-minutowe skróty czterech spotkań.

Eurosport zrelacjonuje również mecz o Superpuchar UEFA, który w tym roku wypada 31 sierpnia. Ponadto przez cały sezon kanał nadaje bezpośrednie relacje ze wszystkich ceremonii losowania Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA. Niekiedy nawet to Eurosport jest producentem sygnału.

W okresie Bożego Narodzenia stacja przypominać będzie legendarne spotkania Ligi Mistrzów I Pucharu UEFA rozgrywane od 1992 roku. 10 godzin relacji będzie dotyczyło Pucharu UEFA, a 24 godziny Ligi Mistrzów.

Dodatkowo również w nocy z 15 na 16 maja wszystkie emitowane w kanale Eurosport 2 programy poświęcone będą Pucharowi UEFA. Pół godziny po północy rozpoczną się relacje z najlepszych spotkań ćwierćfinałowych i półfinałowych kończącego się sezonu.

medialink.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

majron

to jest wiadomosc okolo telewizyjna :) fdb to nie tylko baza filmowa ale tez wiadomosci bardziej podchodzace pod telewizje :)

Dzeja

to info o jakimś serialu czy filmie?

Proszę czekać…