Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przeciętna oglądalność nowego odcinka Top Gear 0

W minioną niedzielę na antenie BBC zadebiutował nowy sezon popularnego programu motoryzacyjnego, Top Gear. Była to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Powodem były oczywiście wielkie zmiany jakie zaszły przy obsadzie produkcji.

Pierwszy odcinek zebrał przed telewizorami 4,3 mln widzów. Jest to przeciętny wynik, żeby nie napisać rozczarowujący. Sam Chris Evans, który jest jednym z nowych prowadzących liczył na przynajmniej 5 mln. W trakcie programu na portalach społecznościowych można było znaleźć negatywne wypowiedzi na temat nowego Top Gear.

Na Twitterze fani Top Gear nie szczędzili słów krytyki na temat nowych prowadzących i samego odcinka. Pojawił się nawet specjalny hasztag na tę okazję – #RIPTopGear.. Oczywiście można się było tego spodziewać. Poprzedni prowadzących – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May – byli uwielbiani przez publiczność i wielu widzów oglądało ten program dla nich.

Ze starego Top Gear pozostała tylko i wyłącznie świetna realizacja. Kadry, zdjęcia, montaż i inne elementy czysto technicznie prezentują się naprawdę okazale. Cała reszta utraciła jednak ducha poprzednich sezonów. Po pierwszym odcinku można stwierdzić, że Chris Evans nie udźwignie wielkiego ciężaru, jakim była próba zastąpienia Clarksona.


Źrodło: Deadline / Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…