Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Doc Savage oficjalnie obsadzony 0

Dwayne Johnson jest obecnie jednym z najbardziej zapracowanych hollywoodzkich aktorów. Gwiazdorowi to jednak nie przeszkadza i przyjmuje kolejne propozycje. W sieci pojawiła się właśnie oficjalna informacja o tym, iż zagra on główną rolę w filmie Doc Savage.

Za kamerą produkcji stanie Shane Black. Jego ostatni film Nice Guys. Równi goście został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność. Black jest również autorem scenariusza, przy którym pracował razem z Anthonym Bagarozzim i Charlesem Mondrym. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Dla Doca Savage’a będzie to druga próba, jeśli chodzi o podbój kin na świecie. W 1975 roku powstał film Doc Savage: Człowiek ze spiżu. Wówczas w rolę tytułową wcielił się Ron Ely. Obraz jednak nie osiągnął sukcesu.

Savage był bohaterem komiksów publikowanych w latach 30 i 40. Był on wychowany przez zespół naukowy, dzięki któremu nabył wiele umiejętności. Chirurg, chemik, fizyk, muzyk, człowiek znający tajniki sztuk walki – to tylko niektóre z rzeczy, w których był specjalistą. Kiedy Savage staje się już dorosłym człowiek, rozpoczyna walkę ze złem i przestępcami.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…