Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierwsze zdjęcia i informacje na temat Aut 3 1

W ostatnim czasie w mediach nie pojawiało się zbyt wiele informacji na temat trzeciej części Aut. Aż do teraz. Pixar pokazał światu dwie fotografie teaserowe animowanej produkcji.

Dodatkowo zdradzono o czym mniej więcej Auta 3 będą opowiadały. Świat się zmienia, a technologia poszła naprzód. Widać to również na wyścigowych arenach. Zygzak McQueen będzie musiał skorzystać z pomocy młodej hiszpańskiej trenerki, Cruz Ramirez aby nadgonić uciekających rywali.

Cruz Ramirez będzie próbowała sprawdzić czy starego psa można nauczyć nowych sztuczek. McQueen nie będzie jeszcze oldboyem. Jest jednak jednym z najstarszych samochodów w stawce. Nowicjusze depczą mu po piętach, a wszyscy zaczynają się zastanawiać kiedy przejdzie na emeryturę.

powiedział reżyser filmu, Brian Fee.

Fee powiedział również co nieco na temat nowego przeciwnika głównego bohatera. Będzie nim młoda wyścigówka, Jackson Storm.

Jackson Storm jest twarzą młodych wilków, które weszły na scenę. A McQueen jest w starej generacji samochodów, które spychane są na bok. Jednak jest jeszcze za wcześnie, aby pokazać mu drzwi wyjściowe.

Poprzednie odsłony Aut były kasowymi hitami. Wyreżyserowane przez Johna Lassetera Auta i Auta 2, zarobiły kolejno 469,1 mln oraz 559,8 mln dolarów. Nowa odsłona serii do kin wejdzie 16 czerwca 2017 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…