Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejna ważna postać wraca do Gry o tron 0

Za sprawą szóstego odcinka serialu Gra o tron, który nosił tytuł "Blood of My Blood", doczekaliśmy się powrotu ważnej postaci. Więcej informacji na ten temat znajdziecie poniżej. Oczywiście w dalszej części newsa będzie sporo spoilerów, dlatego też czytacie go na własną odpowiedzialność.

W dniu wczorajszym polscy fani Gry o tron mieli okazję zobaczyć na własne oczy powrót postaci, którą po raz ostatni mogli widzieć w pierwszym sezonie. Mowa tutaj o Benjenie Starku, który uratował Brana przed śmiercią z rąk Innych. Tym samym potwierdziło się wiele spekulacji dotyczących książkowego pierwowzoru. Fani zastanawiali się kim jest znany z kart powieści Zimnoręki i kiedy pojawi się w serialu.

W ostatnim odcinku otrzymaliśmy również kilka informacji na temat tego co stało się z Benjenem. Jak się okazuje został on zabity z ręki Białego Wędrowca. Dzięki pomocy Dzieci Lasu powrócił do świata żywych. Na pojawienie się Zimnorękiego w serialu fani czekali bardzo długo. Wielu z nich liczyło, że będzie można go zobaczyć wcześniej. Całą tę sytuację skomentować postanowił aktor Isaac Hempstead Wright, który w serialu wciela się w postać Brana Starka.

Myślę, że jest to fajniejsze wyjście, aniżeli miałby się on pojawić w momencie, kiedy trzeba było skierować Brana do jaskini. Od tego miał Jojena i Meerę. Zamiast tego pomoże mu się zebrać w garść po stracie bezpiecznego domu i dać poczucie rodzinnej więzi po śmierci Hodora.

Wywiadu dla magazynu Entertaiment Weekly udzielił także producent i scenarzysta serialu, Bryan Cogman. Odniósł się do wydarzeń z ostatniego odcinka.

Szósty sezon obfituje w spotkania Starków. To jedna z tych rzeczy, która podnosi na duchu fanów serialu. Produkcja jest bardzo rozwlekła i posiada wiele wątków, a jej sercem jest dobra rodzina, któa została rozdzielona. Zobaczenie kilku spotkań było bardzo satysfakcjonujące. To świetne, że Joe Mawle znowu jest z nami. To musiałoby być dla niego trudne wyzwanie, aby powrócić do postaci po tak długim czasie. Nie jest to jednak Benjen znany z pierwszego sezonu. Odkrywanie na nowo tej postaci było dla niego frajdą.

Z pewnością wydarzenia z poprzedniego odcinka pociągną wątek Brana mocno do przodu. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejne pasjonujące przygody rodziny Starków. Nowy odcinek już 6 czerwca.

Źrodło: Entertainment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…