Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dan Aykroyd chwali nową odsłonę Pogromców duchów 0

Pomimo tego, że obraz Ghostbusters. Pogromcy duchów wciąż czeka na swoją premierę, to i tak jest jednym z najbardziej krytykowanych filmów ostatnich kilkunastu miesięcy. Po premierze zwiastuna fani nie zostawili na twórcach suchej nitki.

Niektórzy z nich zarzucali ludziom odpowiedzialnym za stworzenie filmu zniszczenie im dzieciństwa. Oleju do ognia dolała jedna z gwiazd produkcji, Melissa McCarthy. W mocnych słowach skrytykowała hejterów, którzy mieszają z błotem obraz Paula Feiga jeszcze przed premierą. Wypowiedź aktorki mogliście przeczytać na łamach naszego portalu.

Do dyskusji postanowił włączyć się gwiazdor oryginalnych Pogromców duchów, który zaliczy gościnny występ w nowej wersji kultowej komedii – Dan Aykroyd. Aktor na łamach jednego z portali społecznościowych pochwalił nową odsłonę Pogromców duchów. Stwierdził, że jest ona zabawniejsza i straszniejsza niż dwie poprzednie części. Chętnie zapłaci za zobaczenie filmu w kinie i dodatkowo zabierze na niego wszystkich swoich przyjaciół.

Oczywiście te słowa lekko oburzyły fanów, którzy ochoczo komentowali wpis Aykroyda na Facebooku. Warto przypomnieć, że nie będzie on jedynym aktorem z oryginalnej obsady, który zaliczy występ gościnny w nowym filmie występ gościnny. W produkcji zobaczymy także między innymi Sigourney Weaver oraz Billa Murraya. Premiera Ghostbusters. Pogromcy duchów zaplanowana jest na 15 lipca.

Źrodło: Entertainment Weekly / Facebook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…