Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bohaterowie Star Trek: w nieznane na nowych plakatach 2

Paramount Pictures zaprezentowało nowe plakaty promujące widowisko sci-fi, Star Trek: w nieznane. Możemy na nich zobaczyć bohaterów, którzy występują w filmie wyreżyserowanym przez Justina Lina. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią.

W filmie powrócą gwiazdy dwóch poprzednich części: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg, Anton Yelchin i John Cho. W obsadzie znalazły się także nowe twarze, takie jak Idris Elba, Sofia Boutella oraz Joe Taslim. Reżyser dwóch poprzednich odsłon, J.J. Abrams tym razem był tylko producentem filmu.

Na razie nie wiemy wiele na temat samej fabuły Star Trek: w nieznane. Jak zapewniają twórcy wspólnie z bohaterami filmu znów będziemy "śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek". Kapitan Kirk i załoga USS Enterprise w czasie pięcioletniej misji napotyka kosmiczną rasę, na której czele stoi złowrogi Krall. Premiera filmu zaplanowana jest na 8 lipca. W Polsce fani serii będą mogli oglądać widowisko od 22 lipca.

AKTUALIZACJA

W sieci pojawiły się jeszcze dwa nowe plakaty widowiska Justina Lina. Na pierwszym możemy zobaczyć głównego bohatera produkcji – Kapitana Kirka. Na drugim z kolei widoczny jest Idris Elba, który wcieli się w czarny charakter o imieniu Krall.

Źrodło: Impwards

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2016-05-31

Meeeeeeeh.

Proszę czekać…