Koniec z Matrixem? 0

Kiedy w 1999 roku na ekranach zawitał Matrix, widzowie oszaleli. Produkcja okazała się największym filmem roku i stała się niezaprzeczalnym fenomenem, czego nie osiągnęły kolejne sequele. Mija już 13 lat od Matrix Rewolucje, ostatniej części trylogii, która okazała się ogromnym rozczarowaniem. Ci, którzy wciąż mieli nadzieję, że Warner Bros. wznowi film w oparciu o franczyzę, mogą na razie o tym zapomnieć.

Producent Matrixa, Joel Silver, promuje swój najnowszym film The Nice Guys i w odpowiedzi na pytania prasy, powiedział, że nie ma żadnych planów na odnowienie serii. Dodał, że prawdopodobnie nie wydarzy się to w najbliższej przyszłości. Wynika z tego, że prawdopodobnie kiedyś zobaczymy remake, ale na pewno nie sequel.

Nie rozmawialiśmy jeszcze o tym. Mam nadzieję, że nadejdzie czas, że do tego [filmu] wrócimy. Historia była naprawdę rozpisana na trzy części i tak też zrobiliśmy, ale zobaczymy, co się wydarzy. – mówi Joel.

Trylogia Matrixa pojawiła się jako jedna spójna historia. W związku z tym nie ma żadnych informacji o kontynuacji. Do tego nie ma pewności, czy Keanu Reeves i Laurence Fishburne byliby zainteresowani powrotem. Mimo wszytko Joel nie mówi definitywnie nie dla reboota bądź sequela. Chcielibyście powrotu do świata sióstr Wachowskich?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…