Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

To on zmierzy się z Autobotami! 0

Wiemy kto będzie przeciwnikiem Autobotów w piątej odsłonie Transformersów z podtytułem The Last Knight. Reżyser Michael Bay wyjawił to za pośrednictwem Instagrama publikując zdjęcie złego bohatera. Mowa o Megatronie, który kolejny raz zmierzy się z Optimusem Prime’em. Poza imieniem antagonisty Bay wyjawił, że produkcja startuje w tym tygodniu.

It's starting. This week production. Megatron is back. #transformers #decepticons#

Film zamieszczony przez użytkownika Michael Bay (@michaelbay)

Przypomnijmy, że w "Transformers 3" Megatron próbował odbudować planetę kosmicznych robotów – Cybertron – i przejąć władzę nad Ziemią. Wtedy też Optimus Prime, czyli przywódca Autobotów, odciął głowę swojemu przeciwnikowi, w której, jak się okazało w "Transformers: Wiek zagłady", wciąż tliło się życie. Została ona połączona z innym ciałem tworząc Galvatrona. Teraz, aby powrócić do swojej pierwotnej formy, Megatron będzie musiał odbudować swoje ciało, co powinno być dla niego nie lada wyzwaniem.

W ostatni weekend pojawiła się teaserowa zapowiedź z zaszyfrowaną alfabetem Morse’a informacją "przybędę po Ciebie 31 maja", co najprawdopodobniej było wiadomością właśnie od Megatrona. Za kamerą ponownie stanął Michael Bay, który twierdzi, że to będzie jego ostatni film z serii. Premierę zaplanowano na 23 czerwca 2017 roku.

Źrodło: Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…