Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Siwiejący Jackman na planie Wolverine'a 3 3

W Nowym Orleanie trwają zdjęcia do kolejnego solowego filmu o Wolverine’e. Zainteresowanie produkcją z pewnością będzie spore. Powody są co najmniej dwa.

Przede wszystkim w obsadzie zobaczymy dwie gwiazdy serii – Hugh Jackmana oraz Patricka Stewarta. Dla tego pierwszego będzie to ostatni występ w roli kultowego mutanta. Po drugie film o Wolverine’e wreszcie otrzymał kategorię wiekową R, o którą od bardzo dawna prosili fani ekranizacji komiksów z serii X-Men.

Jak wspomniałem na wstępie, zdjęcia do produkcji już trwają, a ekipa odpowiadają za film ciężko pracuje. W sieci pojawiły się pierwsze fotografię z planu, na których możemy zobaczyć odtwórcę tytułowej roli, Hugh Jackmana. Warto zwrócić uwagę na charakteryzację samego aktorka. Na jego zaroście oraz włosach możemy znaleźć pierwsze oznaki siwienia.

Nie powinno to nikogo dziwić. Od dawna mówiło się o tym, iż film będzie luźną adaptacją komiksu "Old Man Logan", którego bohaterem jest starzejący się Wolverine. Przy scenariuszu do obrazu pracowali Michael Green i David James Kelly. Za kamerą Wolverine'a 3 stanął James Mangold. Premiera filmu zaplanowana jest na 3 marca 2017 roku.

Źrodło: Just Jared

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…