http://vimeo.com/mironkundzicz

Dwa razy Common 0

Gwiazda hip-hopu, Common, wystąpi niebawem w dwóch projektach, Wanted i The Night Watchman.

Główne role w pierwszym filmie grają James McAvoy (Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa), Morgan Freeman (Robin Hood: Książę złodziei) i Angelina Jolie (Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia), a w drugim Keanu Reeves (The Last Time I Committed Suicide) i Forest Whitaker (Ghost Dog: Droga samuraja).

Alicia Keys i Common w filmie As w rękawie 2006Alicia Keys i Common w filmie As w rękawie 2006

Wanted będzie oparty na komiksie Marka Millara. Skupi się na postaci biznesmena (McAvoy), który odkrywa, że jest synem jednego z najbardziej bezwzględnych przestępców na świecie. Kiedy jego ojciec zostaje zabity, chłopak postanawia przejąć władzę po swoim ojcu i zaczyna żyć wśród innych superzłoczyńców (Freeman, Jolie i Common), którzy, w sekrecie, kontrolują życie na Ziemi.

Common zagra Gunsmitha, doświadczonego zabójcę, który wyszkoli postać graną, przez McAvoya i przeistoczy go ze skromnego chłopaka, w bezwzględnego zabójcę.

Reżyseruje Timur Bekmambetov (Dzienna straż), a autorami scenariusza są Michael Brandt (Za szybcy, za wściekli) i Derek Haas (Łapcie tę dziewczynę). Produkują Marc Platt (Legalna blondynka 2), Jim Lemley (Byliśmy żołnierzami) i Jason Netter (Robotech: The Shadow Chronicles), dla Universal Pictures.

The Night Watchman będzie dramatem opowiadającym historię zhańbionego policjanta, który odkrywa, że w jego departamencie policji panuje korupcja. Postanawia z tym walczyć, aby odkupić swoje winy. Common wcieli się w postać Coates'a, dealera heroiny, z Belize, który będzie udawał, że jest policjantem pod przykrywką.

Scenariusz, autorstwa Jamie'go Mossa, będzie oparty na pomyśle, Jamesa Ellroya (Czarna Dalia). Reżyseruje David Ayer (Ciężkie czasy). Produkują Alexandra Milchan (Napoleon and Betsy), Lucas Foster (Karmazynowy przypływ) i Erwin Stoff (Reakcja łańcuchowa), dla Fox Searchlight i New Regency.

Common zadebiutował na dużym ekranie rolą w kryminale As w rękawie. Niedługo będzie go można zobaczyć u boku Denzela Washingtona (Kolekcjoner Kości) i Russella Crowe'a (Tajemnice Los Angeles) w American Gangster.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…