Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy 10. sezon Teorii wielkiego podrywu będzie ostatnim? 0

Teoria wielkiego podrywu to jeden z najbardziej lubianych seriali komediowych ostatnich lat. Sheldon i spółka cieszą się wielką popularnością, pomimo tego że ostatnie sezony odstawały jakością od kilku pierwszych serii.

Na temat przyszłości serialu w jednym z wywiadów wypowiedziała się jego gwiazda – Kunal Nayyar. W Teorii wielkiego podrywu wciela się on w postać sympatycznego naukowca z Indii, Rajesha.

Po dziesiątym sezonie Teorii wielkiego podrywu kończą nam się kontrakty, więc może to być ostatnia seria. Będę całkowicie szczerym. Wiem, że fani chcieliby wiedzieć co się stanie po zakończeniu kolejnego sezonu, ale ja tego niestety nie wiem.

powiedział Nayyar.

Na razie nie ma informacji na temat kolejnych sezonów sitcomu. Jakiś czas temu inne gwiazdy produkcji – Kaley Cuoco, wcielająca się w postać Penny oraz Jim Parsons, czyli serialowy Sheldon, wyrazili chęć kontynuowania pracy nad Teorią wielkiego podrywu. Aktorzy są zainteresowani udziałem w 11. oraz 12. sezonie. Nie wiadomo co na to stacja CBS, która musiałaby przygotować kolejne grube czeki dla całej obsady.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…