Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy gdzie i kiedy wystartują zdjęcia do filmu o Hanie Solo 1

Film o przygodach młodego Hana Solo będzie jednym ze spin-offów osadzonych w świecie Gwiezdnych wojen. Kilka tygodni temu poznaliśmy nazwisko aktora, który wcieli się w ikoniczną postać, którą do tej pory odgrywał Harrison Ford.

Alden Ehrenreich – bo o nim mowa – będzie miał niezwykle trudne zadanie. Młody aktor musi zmierzyć się z legendą i wielkimi oczekiwaniami fanów gwiezdnej sagi. Dzisiaj poznaliśmy nie tylko miejsce, ale i termin, w którym ekipa filmowa z Ehrenreichem na czele wejdzie na plan zdjęciowy. Tej informacji udzielił scenarzysta produkcji, Lawrence Kasdan.

Wiecie, Chris Miller i Phil Lord staną za kamerą produkcji. Oni są świetni, zabawni i mają wielką wyobraźnię. Mój syn Jon i ja napisaliśmy scenariusz, z którym pracować będą Chris i Phil. Zdjęcia rozpoczną się w styczniu, w Londynie. Będzie dużo zabawy!

powiedział Lawrence Kasdan.

Jak na razie żadne inne nazwisko w obsadzie filmu o Hanie Solo nie zostało potwierdzone. Spekuluje się, że w obrazie możemy zobaczyć początki znajomości Hana z inną kultową postacią ze świata Star Wars – Chewbaccą. Premiera filmu zapowiedziana jest na 25 maja 2018 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…