Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Znamy antagonistę najnowszych Strażników Galaktyki! 1

Choć na liście premier na nadchodzący rok znalazły się takie pozycje, jak nowy reboot Spider-Mana i trzecia odsłona przygód nordyckiego boga Thora, to i tak największe podekscytowanie wśród fanów budzi kontynuacja Strażników Galaktyki. Film jest już w fazie zaawansowanej produkcji, a jego reżyser, James Gunn, ma niesamowicie długi język, dzięki czemu słuchając wywiadów z nim, da się wyciągnąć choć szczątkowe informacje o powstającym widowisku. Ostatnio ujawnił, kto prawdopodobnie będzie nowym wrogiem kosmicznej ekipy.

Reżyser filmu pozwolił ujawnić portalowi JoBlo, że Strażnicy Galaktyki zmierzą się tym razem z Ayeshą, którą fani Marvela mogą znać również pod imieniem Kismet, Paragon lub zwyczajnie Ona. To sztuczny super-byt, stworzony przez Enclave, którego męskim odpowiednikiem jest Adam Warlock i to właśnie on wedle długich debat, miał być antagonistą w Strażnikach Galaktyki 2. Póki co nie wiadomo, kto wcieli się w Ayeshę, lecz jej rola jest już prawdopodobnie obsadzona.

Ostatnio do obsady filmu dołączyła Elizabeth Debicki (Wielki Gatsby, Kryptonim U.N.C.L.E.). Jej rola nie jest jeszcze znana, ale porównują wygląd aktorki do komiksowej Ayeshy śmiało stwierdzić można, że aktorka wcieli się właśnie w nią. Niestety, są to na razie jedynie domysły.

Póki co wiemy, że w Strażnikach Galaktyki 2 po raz kolejny ujrzymy (lub tylko usłyszymy) Chrisa Pratta, Zoe Saldanę, Bradleya Coopera, Dave'a Bautistę i Vina Diesela. Prócz nich na planie pojawi się Pom Klementieff w roli Mantisa, Chris Sullivan jako Taserface, Tommy Flanagan wcielający się w Tullka oraz Sylvester Stallone i Kurt Russell, których role nie są jeszcze znane. Istenieją domysły, że ten ostatni zagra ojca Star-Lorda. Jeden z dziennikarzy zakłada również, że widział Stallone'a w stroju Sędziego Dredda (w którego aktor wcielił się już w 1995 roku).

Strażnicy Galaktyki 2 swoją premierę zaplanowaną mają na 5 maja 2017 roku.

A tak prezentuje się komiksowa Ayesha:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…