Tajemnica z Przyjaciół ujawniona po latach 1

Przyjaciele są uważani za jeden z najlepszych seriali komediowych wszech czasów, nawet 12 lat po zdjęciu z anteny. Serial wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, a rzesze fanów poszukują odpowiedzi na różne tajemnice, które przez lata pojawiały się w emitowanych odcinkach.

The Huffington Post przeprowadziło śledztwo odnośnie tożsamości bohatera znanego jako "Ugly Naked Guy". Był on często wspominany w serialu, ale pojawił się tylko w dwóch odcinkach. Jednak nigdy nie zobaczyliśmy jego twarzy. Nie wiadomo również, który aktor wcielił się w tę postać. Jedna ze stron fanowskich przypisała tę rolę Mike'owi Hagerty, który jednoznacznie zaprzeczył takiej możliwości.

Zdaje się, że nawet producenci nie są chętni do udzielenia odpowiedzi na nurtujące fanów pytania. Todd Stevens pamiętał, że odbyły się dodatkowe castingi do tej roli, ale nie przypomina sobie nazwiska aktora.

To była dodatkowa rola, nie chcieliśmy, żeby ktoś był Ulgy Naked Guy’em. Poprosiliśmy Central, żeby przysłali kilku ludzi. To był ktoś, kto wystąpił już w serialu. Casting odbył się na ostatnią chwilę. Chciałbym pamiętać kto to był. Może gdybym był z policyjnym rysownikiem i opisał mu człowieka, doszlibyśmy do tego, kto to taki. To był duży mężczyzna o okrągłym nosie, wielkich policzkach i szczęce. To był po prostu Ugly Naked Guy!

Prawie rok po rozpoczęciu "śledztwa", Central Casting ujawniło nazwisko aktora – to był Jon Haugen. Po raz pierwszy pojawił się w sezonie 3., a potem w sezonie 5. Oto co mówi sam zainteresowany:

Chcecie, aby cały świat się dowiedział, kim był naprawdę Ugly Naked Guy? Jest tylko jeden Ugly Naked Guy i jestem to ja! A jedynym powodem, dlaczego się nie ujawniłem, było milczenie ze strony Warner Brothers. Chcieli, aby wszyscy zgadywali, kim jestem. Nie spodziewałem się, że zadzwonią do mnie, abym pojawił się ponownie w serialu. To był najlepszy okres w moim życiu.

Na IMDB istnieją dwa profile Jona Haugena. Żaden z nich nie ma przypisanych ról, więc nie wiadomo, czy Haugen grał w czymś od czasów Przyjaciół. Przynajmniej jedna tajemnica się rozwiązała.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…