Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Suicide Squad - antybohaterowie na plakatach 1

Niedawno pisaliśmy o nowym wideo promującym film Legion samobójców bazującym na serii komiksów od DC. Teraz do sieci trafiły nowe plakaty drużyny antybohaterów, na których możemy spojrzeć na postacie pod innym kątem niż wcześniej. Postery znajdziecie w poniższej galerii, w której przedstawiliśmy również dwie okładki francuskiego czasopisma Cinema Teaser, gdzie wspomniany film jest tematem numeru.

Fabuła opowiada o tajnej agencji rządowej rekrutującej grupę złoczyńców, odsiadujących wyroki, do udziału w niebezpiecznych misjach, w zamian za ułaskawienie.
W produkcji zobaczymy takie nazwiska jak Will Smith (Deadshot), Margot Robbie (Harley Quinn), Jared Leto (Joker), Jai Courtney (Boomerang), Joel Kinnaman (Rick Flag), Cara Delevingne (Enchantress), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Killer Croc), Jay Hernandez (El Diablo), Adam Beach (Slipknot), Jim Parrack, Scott Eastwood, Ike Barinholtz, Karen Fukuhara (Katana) i Viola Davis (Amanda Waller). Wiadomo również, że ponownie w rolę Batmana wcieli się Ben Affleck, którego niedawno mogliśmy oglądać w produkcji "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Za kamerą stanął David Ayer. Premierę ustalono na 5 sierpnia br.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…