Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Szósty sezon Homeland jednak później. Co dalej? 1

Jeżeli są tu jacyś fani serialu Homeland to mamy dla nich dobre i złe wiadomości. Do tych dobrych na pewno możemy zaliczyć fakt, że nie przyjdzie nam się szybko pożegnać z serialem. Złą informacją jest niestey to, że na szósty sezon będziemy musieli poczekać trochę dłużej niż planowano na początku. Stacja Showtime ogłosiła w dniu dzisiejszym, że produkcja nowego sezonu ruszy dopiero w sierpniu, a co za tym idzie, premierowe odcinki zostają przesunięte z jesieni na zimę, gdzieś na początku 2017 roku.

Osoby, które śledziły serial na bieżąco zdają sobie sprawę, że dalsza obecność jednego z bohaterów – Petera Quinna – stanęła pod znakiem zapytania. Ostatnie informacje castingowe potwierdziły jednak, że Rupert Friend ponownie powtórzy swoją rolę, podobnie z resztą jak: Claire Danes, Mandy Patinkin i F. Murray Abraham. Jakby mało było komuś dobrych wiadomości, Showtime nie zamierza poprzestać na jeszcze tylko jednym sezonie. Stacja zamówiła bowiem dwa kolejne, jeszcze przed oceną oglądalności planowanego szóstego sezonu. Nie wiem jak Wy, ale ja na pewno obejrzę dalsze losy Carrie Mathison.

Akcja piątego sezonu miała miejsce w Berlinie oraz Afryce Południowej. Twórcy planują, aby szósty sezon ponownie zawitał z akcją na teren Stanów Zjednoczonych. Czy przyjdzie nam ponownie spotkać się w takim razie z rodziną Brodych? Na to i inne pytania poznamy zapewne już na początku przyszłego roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…