Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdobywczyni Oscara zostanie Kapitan Marvel? 1

Czy Marvel znalazł wreszcie aktorkę, która wcieli się w postać Kapitan Marvel? Według medialnych doniesień superbohaterkę miałaby zagrać zdobywczyni tegorocznego Oscara – Brie Larson.

Jak podaje Variety, rozmowy na linii Larson-Marvel są już toczone. Informacja to została potwierdzona przez większość amerykańskich portali filmowych. Sama wytwórnia nie komentuje tych wiadomość. Na temat obsadzenia, którejś z hollywoodzkich aktorek w roli Kapitan Marvel mówi się od miesięcy. Do tej pory wydawało się, że kandydatką numer jeden jest Emily Blunt. Niestety z powodu ciąży, brytyjska aktorka nie będzie do dyspozycji.

Wcześniej padało wiele propozycji. Oprócz Blunt pojawiały się takie nazwiska jak Ronda Rousey, Katheryn Winnick, Jessica Chastain oraz Katee Sackhoff. Kapitan Marvel po raz pierwszy na dużym ekranie miałaby pojawić się w widowisku Avengers: Infinity War Part I, aby dopiero później wystąpić w swoim solowym filmie.

Producenci wciąż szukają też osoby, która mogłaby stanąć za kamerą. Ostatnio mówiło się, że reżyserią zajmie się osoba działająca w kinie niezależnym. W mediach pojawiły się dwa nazwiska: Emily Carmichael oraz Elizabeth Wood. Podobno obsadę aktorską, jak i reżyserską mamy poznać jeszcze tego lata. Premiera filmu 8 marca 2019 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…