Stefano Sollima reżyserem sequela Sicario 0

Jeszcze zanim Sicario pojawiło się w zeszłym roku na ekranach kinowych, mówiono o tym, że powstanie sequel. Już dziś wiadomo, że kolejna część zyska tytuł Soldado i zostanie wyreżyserowana przez włoskiego twórcę Stefano Sollima (Gomorra, A.C.A.B.). W filmie na pewno pojawi się Benicio Del Toro jako Alejandro Gillick.

Sicario opowiadało o agentce FBI Kate (Emily Blunt) i jej podróży w głąb intrygi, korupcji i moralnych wątpliwości w wojnie z gangiem narkotykowym. Akcja rozgrywa się na granicy amerykańsko-meksykańskiej i Kate musi poradzić sobie z brutalnym światem handlarzy i bossów karteli.

Josh Brolin powróci jako agent CIA Matt Graver, a scenariuszem zajmie się Taylor Sheridan. Niestety nie zobaczymy już Emily Blunt, ponieważ zaangażowała się w kolejny film Walta Disneya – zagra tytułową rolę w filmie o Mary Poppins.

Produkcja Saldado ma się rozpocząć jesienią i zostanie sfinansowana przez Black Label Media i Lionsgate. Jako producent powróci Basil Iwanyk z Thunder Road Pictures i Molly Smith z Black Label, tak samo jak Edward L. McDonnell, Thad i Trent Luckinbill.

Podobało Wam się Sicario? Co myślicie o sequelu i czy będzie Wam brakowało Blunt?

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…