Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda serialu Hemlock Grove nowym Pennywise'em 0

Wydaje się, że kolejna ekranizacja kultowego horroru Stephena Kinga, "To" może dojść do skutku. Producenci filmu dokonali wreszcie bardzo ważnego wyboru aktorskiego.

Jak podaje The Hollwyood Reporter, aktorem który wcieli się w postać demonicznego klauna o imieniu Pennywise jest Bill Skarsgard. 25 latek ze Szwecji w ostatnich latach kojarzony jest przede wszystkim z serialem Hemlock Grove.

Pierwotnie aktorem, który miał wcielić się w kultową postać był Will Poulter. Za kamerą produkcji stanąć miał natomiast Cary Fukunaga. On jednak zrezygnował z tego projektu, a jego miejsce zajął Andres Muschietti.

Nowa wersja ekranizacji "To" ma zostać podzielona na dwie części. W pierwszej przeniesiemy się do miasteczka Derry w stanie Maine, gdzie istota przebrana za klauna prześladuje małe dzieci. W drugiej z kolei akcja zostanie osadzona kilkanaście lat w przód. Skupi się ona na dorosłych już bohaterach, którzy postanawiają powrócić w rodzinne strony, aby pozbyć się Pennywise’a.

W 1990 roku książką Kinga doczekała się ekranizacji. Wówczas w rolę klauna wcielił się Tim Curry. Jak myślicie – Bill Skarsgard da radę przebić swojego poprzednika?

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…