Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prawa do Namor the Sub-Mariner w Marvel Studios 1

Kevin Feige jakiś czas temu w jednym z wywiadów wyznał, iż sytuacja z prawami do ekranizacji komiksu o Namorze jest skomplikowana. Wygląda jednak na to, że jest to już nieaktualne. Jeden z szefów Marvela, Joe Quesada ujawnił, że król Atlantydy wraca do domu.

Quesada wystąpił w podcaście Kevina Smitha, w którym potwierdził iż prawa zawitały do Marvel Studios. Prowadzący zapytał go o to czy superbohater dołączy do filmowego uniwersum Marvela. Oto co odpowiedział.

Nie mogę mówić za studio, jednak z tego co ja wiem to tak. Prawa nie są Foxa, nie są Sony.

Oczywiście Smith ciągnął temat i zapytał czy jest szansa, aby film o Namorze powstał w niedalekiej przyszłości. Quesada powiedział tylko, że nie potwierdza, ani nie zaprzecza. Jeśli Marvel zdecyduje się na wprowadzenie morskiego herosa do swojego uniwersum, to wydaje się że Avengers: Infinity War będzie całkiem dobrą opcją.

W tym filmie zadebiutować ma jeszcze jedna nowa postać znana ze świata komiksów. W części pierwszej kolejnego filmu o Mścicielach prawdopodobnie pojawi się Kapitan Marvel. Będzie to dla niej wprowadzenie do uniwersum, które poprzedzi jej solowy występ.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…