Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Noc oczyszczenia w realnym świecie - nastolatek zabił 3 osoby 1

Do tragicznych wydarzeń doszło w amerykańskim stanie Indiana. 19-letni mężczyzna, Jonathan Cruz dokonał mordu na trzech osobach. Jak sam twierdzi dokonał tak zwanego "oczyszczenia".

To stwierdzenie odnosi się do serii filmów zatytułowanych Noc oczyszczenia. Ich fabuła osadzona jest w niedalekiej przyszłości, gdzie obywatele amerykańscy zatwierdzili prawo pozwalające, aby w trakcie jednej nocy w roku móc bezkarnie popełniać wszelkie przestępstwa. W tym morderstwa.

Cruz całkiem serio potraktował filmową fabułę. W ciągu kilku dni zabijał, okradał i popełniał inne przestępstwa w mieście Indianapolis. Jak podaje policja 12 maja zamordował dwie osoby: Billy’ego Boyda oraz Jaya Higginbothama. Z kolei 15 maja zabił Jose Ruiza.

Według medialnych doniesień te zbrodnie były w stu procentach przypadkowe. Aktualnie Jonathan Cruz przebywa w areszcie i czeka na dalsze postępowanie.

Warto przypomnieć, że w tym roku premierę będzie miała trzecia część, która nosi tytuł Noc oczyszczenia: Czas wyboru. Film do kin zawita 8 lipca. W obsadzie między innymi Frank Grillo i Elizabeth Mitchell.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…