Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Rogue One: A Star Wars Story z nowym polskim tytułem! 0

Disney udostępnił dziś polski plakat do Rogue One: A Star Wars Story, który do tej pory znaliśmy jako Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie i przy tej okazji okazało się, że polski tytuł filmu jest jednak nieco inny.

Ben Mendelsohn jako Dyrektor Krennic w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie po ogłoszeniu polskiego tytułu spotkał się z dość burzliwym przyjęciem w sieci. W dniu dzisiejszym Disney opublikował teaserowy polski plakat do spin-offu, który przy tej okazji ujawnia pewną drobną zmianę w stosunku do wcześniejszego tytułu tego filmu. Otóż obraz będzie w polskich kinach wyświetlany pod tytułem Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Przyznacie, że zmiana jest raczej kosmetyczna i mam wątpliwości czy w jakikolwiek sposób zdoła wpłynąć na lepsze postrzeganie tej produkcji przez polskiego widza. Oceńcie zresztą sami:

W Łotrze 1. Gwiezdne wojny – historie występują Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Ben Mendelsohn, Forest Whitaker, Alan Tudyk, Diego Luna, Donnie Yen, Wen Jiang oraz Riz Ahmed. Premiera filmu w Polsce odbędzie się 15 grudnia 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…