Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Opętani w warszawskich podziemiach 1

Z okazji premiery serialu Outcast: Opętanie kanał FOX przygotował niecodzienną atrakcję. W dniach 3 i 4 czerwca, tuż przed premierą telewizyjną, w podziemiach pod Rondem Dmowskiego w Warszawie, przechodnie będą mogli poczuć na własnej skórze klimat opętania.

Patrick Fugit jako Kyle Barnes w Outcast: Opętanie.

Każdy, kto pojawi się w piątek i sobotę, w podziemiach w centrum Warszawy będzie miał okazję wykonać niezwykłe, mroczne zdjęcie z serialowym poskramiaczem demonów Kylem Barnesem. Dzięki zastosowaniu technologii green box, ochotnicy, którzy odważą się wcielić w rolę „opętanego” staną się częścią świata, w którym demony i egzorcyści toczą między sobą zaciętą walkę. Każdy uczestnik, który wykona fotografię z własnym wizerunkiem, otrzyma dostęp do jej cyfrowego zapisu i będzie mógł pochwalić się nią w mediach społecznościowych.

Aby spotęgować tajemniczą atmosferę opętania, na murze w podziemiach umieszczono także ogromne monidło przedstawiające dom głównego bohatera serialu Outcast: Opętanie. Przechodnie, którzy sfotografują obiekt, używając przy tym lampy błyskowej, zobaczą zaskakujący efekt: pojawiające się na nim tajemnicze treści i znaki.

Atrakcja kanału FOX z pewnością spodoba się fanom komiksowej i telewizyjnej twórczości Roberta Kirkmana, który opanował serca i wyobraźnię milionów ludzi na całym świecie, przedstawiając widzom śmiały projekt serialowy The Walking Dead.

Polska premiera telewizyjna serialu Outcast: Opętanie odbędzie się kilkanaście godzin po premierze w USA – w sobotę 4 czerwca o godz. 22:00. Tylko na kanale FOX.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…