Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Poznaliśmy oficjalny tytuł filmu o Lidze Sprawiedliwości 0

Ostatnimi dniami pojawiło się sporo plotek na temat tytułu filmu o drużynie superbohaterów od DC, który od jakiegoś czasu roboczo zatytułowano The Justice League Part One. Zgodnie z informacjami krążącymi po sieci Warner Bros. do pary z DC rozważało akceptację następujących tytułów: Justice League: United, Justice League: Gods Among Us, Justice League: Angels and Demons i Justice League: Gods Among Men.

Przez fakt, że mnóstwo portali internetowych zrobiło z tej informacji wiadomość dnia, w końcu plotka dotarła do Geoffa Johnsa, jednego z kierowników Warner Bros. odpowiedzialnego z fimy z uniwersum DC. Johns zdecydował się ukrócić plotki i na swoim Twitterze napisał:

Celem wyjaśnienia i rozwiania wszelkich wątpiwości – film o Justice League jest zatytułowany "Justice League".


Jak widać studia zdecydowały żeby tytuł brzmiał prosto. Podoba się Wam?

Premierę "Justice League" zaplanowano na 17 listopada 2017 roku. Wystąpią w nim Herny Cavill jako Superman/Clark Kent, Ben Affleck jako Batman/Bruce Wayne, Gal Gadot jako Wonder Woman/Diana Prince, Jason Mamoa jako Aquaman/Arthur Curry, Ezra Miller jako The Flash/Barry Allen, Ray Fisher jako Cyborg/Victor Stone, Amy Adams jako Lois Lane, Amber Heard jako Mera, J.K. Simmons jako komisarz James Gordon oraz Willem Dafoe. Reżyserem jest Zack Snyder, a za scenariusz odpowiada Chris Terrio.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…