Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Netflix opublikował cennik w złotych polskich 2

Netflix Polska oficjalnie opublikował cennik swoich usług w polskich złotych. Użytkownicy od tej chwili nie powinni się już martwić kursami walut.

Netflix Polska pokazał cennik za swoje usługi w polskich złotych. Jak wiadomo użytkownikom platformy do wyboru są trzy rodzaje abonamentu: najprostszy – Basic, który kosztuje 34 zł, Standard – kosztujący 43 zł oraz najbogatszy Premium – 52 zł. Tak więc różnica pomiędzy każdą następną opcją abonamentu to 9 zł.

Netflix to światowy lider telewizji internetowej z 81 milionami widzów w ponad 190 krajach. Użytkownicy Netflix każdego dnia mogą cieszyć się oglądaniem ponad 125 milionów godzin autorskich seriali, dokumentów i filmów – ilu chcą, kiedy chcą i gdziekolwiek chcą, na niemal wszystkich urządzeniach z dostępem do internetu. Subskrybenci Netflix mogą odtwarzać, zatrzymać i kontynuować oglądanie w dowolnym momencie – wszystko to bez reklam i zobowiązujących umów.

Źrodło: nflix.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…