Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Michael Bay prezentuje nowy wygląd Bumblebee 0

Lada moment rusza produkcja piątej odsłony sagi o Transformersach, która będzie nosić tytuł Transformers: The Last Knight. Reżyser Michael Bay dopiero co pokazał światu teaserowe zdjęcie przedstawiające Megatrona jako głównego przeciwnika Autobotów, czyli tych "dobrych". Dziś dowiedzieliśmy się, że przywódca Deceptikonów nie jest jedynym robotem, który otrzyma nowy wygląd (ci co oglądali poprzednie części filmu wiedzą jak skończył Megatron). Tym razem Bay zaprezentował na swoim Twitterze zdjęcie przedstawiające stworzonego na zamówienie Camaro, którym w filmie po przemianie będzie sympatyczny Bumblebee.


Nowoczesny, bardziej opływowy, wygląd Camaro może sugerować, że Bumblebee również jako robot będzie wyglądać inaczej niż w poprzednich filmach. Zapewne przyjdzie nam to ocenić przy okazji premiery pierwszych materiałów wideo z filmu. Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, to postać Bumblebee będzie pierwszą, na której bazować będzie jeden z wielu planowanych spin-offu serii. Ten ma powstać jeszcze przed premierą "Transformers 6". Taką informację zdradził prezes Paramount Pictures, Brad Grey:

W uniwersum Transformersów jest wiele postaci, które mogą i powinny mieć swoje odrębne filmy. Pierwszy z nich zrobimy razem z Michaelem (Bay) i będzie to film o Bumblebee, ale obniżymy na niego budżet. Zebraliśmy całkiem pokaźną ekipę scenarzystów, którą kieruje Akiva Goldsman, i która złożyła do kupy osiem lub dziewięć interesujących historii. Tak więc z tą grupą, i z pomocą Stevena Spielberga pod względem oceny poziomu historii, te postacie są ważnym elementem dla naszych interesów.

Transformers: The Last Knight zadebiutuje w kinach 23 czerwca 2017 roku. Po nim zaplanowano spin-off o postaci Bumblebee na termin 8 czerwca 2018, a Transformers 6 ma trafić na srebrne ekrany 28 czerwca 2019 roku.

Źrodło: Twitter / Screen Rant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…