Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Skazany na śmierć - wypadek na planie! 2

Na planie piątego sezonu Skazanego na śmierć wydarzył się dość groźny wypadek, w którym ucierpiał aktor odtwarzający jedną z głównych ról. Czy po niedawnym ogłoszeniu przesunięcia daty premiery nie będzie kolejnych opóźnień?

Dominic Purcell w Skazanym na śmierć

Niedawno FOX poinformował o przesunięciu daty premiery 5. sezonu Skazanego na śmierć ze stycznia 2017 roku na wiosnę 2017. Teraz pojawiła się kolejna niedobra wiadomość z planu. Otóż dość groźnemu wypadkowi uległ odtwarzający rolę Lincolna Burrowsa Dominic Purcell. Podczas kręcenia jednego z ujęć na aktora spadł jeden z metalowych elementów scenografii, uderzając go w głowę i łamiąc mu nos. Purcell został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie najwyraźniej trafił na znakomitego fachowca, sadząc po opisach pod zdjęciami, które aktor wrzucił po całym incydencie na swoje konto na Instagramie, uspokajając jednocześnie wszystkich fanów. Na jednym ze zdjęć pozuje wraz z lekarzem, który udzielił mu pomocy.

Jednak sam lekarz stwierdził, że Purcell miał sporo szczęścia, gdyż taki wypadek równie dobrze mógł skończyć się nawet śmiercią. Jak zapewniają producenci, absencja aktora nie powinna wpłynąć znacząco na czas zdjęć. Aktualnie są bowiem realizowane te ujęcia, w których Purcell nie występuje. Miejmy więc nadzieję, że wiosennej daty premiery już nic nie zakłóci, a samemu aktorowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na plan Skazanego na śmierć.

Na ekrany w 5. sezonie powrócą również Wentworth Miller i Sarah Wayne Callies, a gościnnie pojawią się Amaury Nolasco, Robert Knepper, Rockmond Dunbar, Mark Feuerstein, Augustus Prew, Rick Yune, Inbar Lavi i Paul Adelstein.

Źrodło: variety/Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…