Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Thor i Loki rozmawiają o Ragnarok i Hulku 0

Chris Hemsworth i Tom Hiddleston, czyli odtwórcy ról Thora i jego brata Lokiego w filmowym uniwersum Marvela, udzielili dzisiaj wywiadu podczas Wizard World w Filadelfii. Rozmowa szybko przeniosła się na temat trzeciego solowego filmu o bogu piorunów zatytułowanego Thor: Ragnarok. Hemsworth udzielił krótkiej informacji o tonie filmu, podczas gdy Hiddleston wspomniał o prawdopodobnym ponownym spotkaniu Lokiego z Hulkiem. Cały wywiad możecie nadrobić w wolnej chwili odpalając poniższe wideo.

Mieliśmy przy tym sporo zabawy.

Powiedział Chris.
Myślę, że pod względem tonu filmu to będzie duża zmiana, ale w dobrą stronę. Zupełnie coś innego od tego, co do tej pory widzieliśmy. Taika Waititi, reżyser, jeśli jest ci znany którykolwiek z jego filmów, jest jedynym w swoim rodzaju komediantem. Wkłada całe serce we wszystko co robi; to będzie zupełnie inny Thor i zupełnie inny Loki. Udaliśmy się do innego świata, którego przecież nie znamy. To naprawdę świetne, ale musimy omijać ten temat, bo nie mogę za dużo wyjawić.

W międzyczasie Tom Hiddleston odpowiedział na pytanie dotyczące możliwego spotkania Lokiego z Hulkiem. Bazując na tym, co wydarzyło się podczas ich ostatniego spotkania, sprawa wydaje się interesująca.

Hulk tłucze Lokiego w Avengers (2012)

Nie zapominajmy, że Hulk pojawi się w "Ragnarok". To żadna tajemnica. Ostatnim razem kiedy Loki i Hulk byli razem w jednym pomieszczeniu nie skończyło się to za dobrze dla Lokiego. Tym razem ma on parę asów w rękawie; sami zobaczycie.

Podsumował Hiddleston

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…