Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe zdjęcia Legionu samobójców 1

Legion samobójców to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego lata. Kampania promocyjna widowiska jest jak na razie bardzo udana, a sam film budzi spore zainteresowanie i oczekiwania.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z obrazu Davida Ayera. Oczywiście na zdjęciach nie mogło zabraknąć Harley Quinn. Ta postać obok Jokera budzi najwięcej emocji i fani wyczekują, aż będą mogli zobaczyć Margot Robbie w tej roli. Zainteresowanie jest tak wielkie, że bohaterka dostanie nawet swój własny spin off.

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia.

Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

Produkcja DC Comics i Warner Bros. Pictures do polskich kin wejdzie już 5 sierpnia.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…