Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tatum zrezygnuje z roli Gambita na rzecz DC Comics? 0

Czy Channing Tatum nadal zamierza zostać Gambitem? Pojawia się coraz więcej przesłanek, które mogą sugerować, że nie.

Swego czasu było głośno o tym, iż aktor zamierza zrezygnować z roli. Powodem było niezadowolenie fanów, którzy uważali że Tatum nie nadaje się do zagrania tego bohatera. Ostatecznie jednak gwiazdor pozostał przy projekcie. Niestety w ostatnim czasie pojawiało się coraz więcej problemów z samą realizacja Gambita.

To także działa niekorzystnie i daje powody do namysłu aktorowi. Na szczęście dla samej produkcji, wytwórni udało się znaleźć człowieka, który zastąpił Ruperta Wyatta na stanowisku reżyserskim. Jest nim Doug Liman. Jednak nawet to, może nie wystarczyć i już niebawem Tatum może pożegnać się z filmem.

Aktor przyjął nie tak dawno propozycję zagrania w filmie Kingsman: The Golden Circle, a na domiar złego plotkuje się, iż rozważa on porzucenie Gambita na rzecz filmowego uniwersum DC Comics. Takie wnioski zostały wysnute na podstawie… obserwowania konta na portalu społecznościowym Ricka Famuyiwy, czyli nowego reżysera produkcji Flash.

Po tym jak został on zatrudniony przez Warner Bros. Pictures na stołku reżyserskim, rozpoczął dodawanie do znajomych ludzi związanych z uniwersum DC. Jak się okazało wśród nich był też Channing Tatum. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Famuyiwa określił nowo dodanych ludzi swoimi współpracownikami. Oczywiście to stwierdzenie szybko zniknęło, jednak sam aktor w liście znajomych pozostał.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…