Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

James Gunn dementuje plotki na temat Thora 0

Fani mają to do siebie, iż uwielbiają spekulować na różne tematy. Wystarczy, że w sieci pojawi się jakaś lakoniczna wypowiedź producenta, plotki z planu albo zdjęcie na portalu społecznościowym.

I to właśnie ta ostatnia rzecz była początkiem kolejnej fali spekulacji fanów dotyczących Strażników Galaktyki 2. Poniżej znajdziecie zdjęcie, które na swoim Facebooku umieścił reżyser widowiska, James Gunn.

Oczywiście fani zwariowali na jego punkcie i rozpoczęli dyskusję na temat ewentualnego pojawienia się Thora. Z filmowego punktu widzenia oraz próby popchnięcia marvelowskiego uniwersum do przodu, byłaby to zdecydowanie bardzo dobra wiadomość. W końcu mielibyśmy dowód, który w stu procentach potwierdziłby, że Strażnicy Galaktyki należą do tego samego świata co Avengers.

Zobaczenie już teraz w jednym filmie Thora, czyli członka Avengers oraz Star-Lorda i jego ekipy, byłoby czymś niesamowitym i jeszcze bardziej pobudziłoby wyobraźnię fanów. Niestety Gunn szybko zdementował tę informację na Twitterze. Oczywiście nie jest powiedziane, że na przykład w scenie po napisach nie będzie nam dane ujrzeć Mjölnira.


Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…