Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Co Chris Evans sądzi o Brie Larson? 2

W Filadelfii odbył się Wizard World, na którym obecne były także gwiazdy filmowego uniwersum Marvela. Na panelu widowiska Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów pojawili się Sebastian Stan, Anthony Mackie oraz odtwórca roli tytułowej, Chris Evans.

Ten ostatni został zapytany o potencjalny casting Brie Larson. W mediach pojawiły się informacje, które głosiły iż aktorka prowadzi negocjacje z Marvelem w sprawie roli Kapitan Marvel. Oto co Evans miał do powiedzenia w tej sprawie.

Słyszałem o tym. Naprawdę mam nadzieję, że do tego dojdzie. Kocham Brie Larson. W 2009 roku zrobiliśmy razem film, Scott Pilgrim kontra świat. Uważam, że ona jest fenomenalna i naprawdę mam nadzieję, że do tego dojdzie.

Takie słowa z ust Kapitana Ameryki z pewnością były dla Brie Larson czymś przyjemnym. Ja osobiście również popieram tę kandydaturę i mam nadzieję, że niebawem Marvel Studios oraz Walt Disney ogłoszą oficjalnie, że to własnie tegoroczna zdobywczyni Oscara została Kapitan Marvel. A Wy jak myślicie? Czy ta aktorka da radę w roli superbohaterki?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…