Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Rozrabiaka Angelo i jego nowe pomysły w Cartoon Network 0

Angelo i jego przyjaciele dostarczą widzom Cartoon Network świeżej, solidnej dawki śmiechu i zabawy. W premierowym trzecim sezonie serialu rezolutny chłopiec na nowo udowodni swoim fanom, że spryt i pomysłowość to jego największe atuty, a także pokaże siłę dziecięcej wyobraźni.

Premiera trzeciego sezonu Angelo rządzi już dziś w Cartoon Network o godz. 14:15. Emisja kolejnych premierowych odcinków od poniedziałku do piątku o 14:15 na antenie Cartoon Network.

Ulubionym zajęciem Angelo jest snucie misternych, złożonych planów, które pozwalają mu zdobyć to, czego potrzebuje. Kreatywność i wyobraźnia chłopca zadziwią każdego! W zuchwałych zamiarach pomaga mu dwoje wiernych przyjaciół: Laurenty i Lola. Laurenty to prawdziwy bystrzak, który pierwszy zauważa słabe punkty w planach swojego kompana. Często bywa sceptyczny, ale jeśli tylko uda się go do czegoś namówić, pierwszy rzuca się w wir przygody!

Angelo i Laurentemu towarzyszy Lola – pogodna i kochająca wyzwania dziewczynka, bez której perypetie całej paczki byłyby znacznie mniej zwariowane. Przyjaciółka Angelo świetnie zna się na grach komputerowych i jako jedyna w grupie posiada telefon komórkowy, który często przydaje się w czasie rozmaitych przygód. Trójka przyjaciół razem stawia czoło najtrudniejszym wyzwaniom, a także złośliwym intrygom przebiegłej Tracy Flickenger.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…