Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Komediowe filmowe wtorki w FOX Comedy 0

FOX Comedy to już nie tylko zabawne seriale. W czerwcu, w każdy wtorek o godzinie 22:00 kanał pokaże pozytywnie zakręconą komedię. Potężna dawka humoru serwowana będzie w ramach nowego pasma „Komediowe filmowe wtorki”. Pasmo powinno przypaść do gustu fanom filmowych komedii oraz tym, którzy śledzą przygody bohaterów najlepszych sitcomów.

Sandra Bullock i Bradley Cooper w filmie Wszystko o Stevenie.

Strona 1 z 2

W pierwszy wtorek czerwca (7.06.) widzowie FOX Comedy zobaczą film To mnie kręci z Melissą Joan Hart i Adrianem Grenierem w rolach głównych. Przy dźwiękach pierwszych przebojów Britney Spears licealiści Nicole i Chase opracowują studniówkową intrygę odzyskania swoich pierwszych miłości.

Adrian Grenier i Melissa Joan Hart w filmie To mnie kręci.

Dwoje uczniów starszej klasy, Chase Hammond (Adrian Grenier) i Nicole Maris (Melissa Joan Hart), pokłócili się ze swoimi ukochanymi. Chase nienawidzi tradycji, przepisów i porządku w szkole przygotowującej się do stuletniego jubileuszu, a Nicole, na odwrót, odpowiada za organizację balu z okazji tego jubileuszu, na który mają przybyć wszyscy absolwenci i rodzice. Ażeby Chase mógł odzyskać miłość swojej dziewczyny Dulcie (Ali Larter), a Nicole pójść na bal z koszykarzem Bradem (Gabriel Carpenter), postanawiają udawać parę i wkrótce, niespodzianie dla samych siebie, zakochują się w sobie.

To mnie kręci
Emisja we wtorek 7 czerwca o godz. 22:00 na kanale FOX Comedy

Tydzień później (14.06.) w filmie Wszystko o Stevenie nieprzystosowana społecznie autorka krzyżówek wyruszy w podróż, by zdobyć mężczyznę swojego życia – Steve’a – operatora kamery w stacji CNN. Szereg komicznych sytuacji w gwiazdorskiej obsadzie, z Sandrą Bullock i Bradley’em Cooperem na czele, wywoła salwę śmiechu nawet u najbardziej zagorzałego przeciwnika tzw. rom-komów (komedii romantycznych).

Sandra Bullock i Bradley Cooper w filmie Wszystko o Stevenie.

Komedia romantyczna z Sandrą Bullock w roli ekscentrycznej kobiety, która dochodzi do wniosku, że kamerzysta sieci CNN jest miłością jej życia i rusza za nim w pościg po całych Stanach Zjednoczonych.

Wszystko o Stevenie
Emisja we wtorek 14 czerwca o godz. 22:00 na kanale FOX Comedy

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…