Ghostbusters: nowe spotka stare 0

Premiera Ghostbusters zbliża się wielkimi krokami. 15 lipca na ekranach pojawi się zupełnie nowa ekipa walcząca ze zjawiskami paranormalnymi, ale Sony Pictures już rozpoczął ogromną promocję. 8 czerwca będzie obchodzony Ghostbusters Day on Wednesday, aby uczcić rocznicę premiery oryginalnego filmu z 1984 roku. Tego dnia obsada pierwszego filmu (Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson i Annie Potts) spotka się z nowymi Ghostbusters (Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon i Leslie Jones) w programie "Jimmy Kimmel Live."

Fani również będą mieli okazję celebrować rocznicę, a w prezencie otrzymają sneak peek z nowego filmu w ramach prezentaji Fathom Events podczas kinowych seansów oryginalnego Ghostbuters.

W amerykańskich kinach jest również przewidziana loteria. Natomiast przez social media będzie można wygrać plakaty z autografami.
Co ciekawa widzowie na Brooklynie otrzymają szansę zagrania w grę przeznaczoną na konsolę: Ghostbusters: Slime City.

Wszelkie poczynania promocyjne można śledzić w social mediach pod @Ghostbusters, a działania w dniu rocznicy będą transmitowane live przez Facebook Live, Periscope i Snapchat Live Stories. Ghostbusters są długo oczekiwanym powrotem w formie reboota z nową, wystrzałową obsadą. Ponad trzydzieści lat od premiery, reżyser Paul Feig przygotował świeże spojrzenie na komedię o siłach nadprzyrodzonych, angażując jedne z najbardziej popularnych aktorek komediowych: Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones oraz Chrisa Hemswortha. Ciekawa, co wyszło z takiej mieszanki.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…