Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowa twarz w obsadzie Spider-Man: Homecoming 0

Powiększyła się obsada solowego filmu o Spider-Manie. Do produkcji za kamerą, której stoi Jon Watt dołączył właśnie 14-letni aktor, Michael Barbieri.

Na razie nie wiadomo w jaką postać się wcieli. Dla tego młodego człowieka ostatnie dni to pasmo sporych zawodowych sukcesów. Spider-Man: Homecoming to nie jedyna wielka produkcja, w której został zatrudniony. Jakiś czas temu otrzymał angaż w długo oczekiwanej ekranizacji powieści Stephena Kinga, The Dark Tower.

Barbieri to kolejny aktor, który dołączył do obsady. W postać tytułową wcieli się oczywiście Tom Holland. W rolę cioci May Marisa Tomei. Poza tym w filmie zobaczymy Roberta Downeya Jr., który zagra Tony’ego Starka, Zendayę oraz Michaela Keatona, który zagra czarny charakter (oficjalnie nie potwierdzono kto będzie przeciwnikiem Człowieka Pająka, spekuluje się jednak, że zostanie nim Vulture).

W tym roku Michael Barbieri zadebiutuje na ekranach. kin. Młody aktor wystąpił w filmie Little Men, który miał premierę na festiwalu w Sundance. Do kin w Stanach Zjednoczonych obraz wejdzie 5 sierpnia. Jeśli chodzi o Spider-Mana, to ten na ekranach pojawi się w lipcu przyszłego roku.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…