Międzynarodowy zwiastun Ghostbusters: Pogromcy duchów

W sieci zaprezentowany został nowy międzynarodowy zwiastun komedii Ghostbusters. Pogromcy duchów. Fani serii czekający na film, znajdą jego zapowiedź poniżej.

W ostatnich tygodniach jest głośno o tym filmie. Niestety dla twórców chodzi o jego krytykę, a nie zachwyty. Ludzie nie zostawiają suchej nitki na produkcji, a ludzie którzy wzięli udział w tym projekcie robią dobrą minę do złej gry. Melissa McCarthy stwierdziła, że nie rozumie ludzi, którzy twierdzą, że ten film niszczy dzieciństwo osobom, które piszą takie rzeczy w sieci. Jeśli jest tak naprawdę, to znaczy że taki 40-latek musiał mieć smutne życie będąc dzieciakiem. Poparł ją Dan Aykroyd, który także skrytykował internetowych hejterów.

W nowej odsłonie Pogromców duchów, rolach głównych zobaczymy tym razem panie. Będą one musiały uratować ludzkość przed atakiem sił ciemności. W obsadzie znalazły się Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Kate McKinnon, Leslie Jones.

Warto dodać, że fani Marvela w jednej z ról będą mogli zobaczyć odtwórcę Thora, Chrisa Hemswortha. Reżyserem filmu jest Paul Feig. Premiera zaplanowana jest na 15 lipca.


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)