Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Międzynarodowy zwiastun Ghostbusters: Pogromcy duchów 0

W sieci zaprezentowany został nowy międzynarodowy zwiastun komedii Ghostbusters. Pogromcy duchów. Fani serii czekający na film, znajdą jego zapowiedź poniżej.

W ostatnich tygodniach jest głośno o tym filmie. Niestety dla twórców chodzi o jego krytykę, a nie zachwyty. Ludzie nie zostawiają suchej nitki na produkcji, a ludzie którzy wzięli udział w tym projekcie robią dobrą minę do złej gry. Melissa McCarthy stwierdziła, że nie rozumie ludzi, którzy twierdzą, że ten film niszczy dzieciństwo osobom, które piszą takie rzeczy w sieci. Jeśli jest tak naprawdę, to znaczy że taki 40-latek musiał mieć smutne życie będąc dzieciakiem. Poparł ją Dan Aykroyd, który także skrytykował internetowych hejterów.

W nowej odsłonie Pogromców duchów, rolach głównych zobaczymy tym razem panie. Będą one musiały uratować ludzkość przed atakiem sił ciemności. W obsadzie znalazły się Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Kate McKinnon, Leslie Jones.

Warto dodać, że fani Marvela w jednej z ról będą mogli zobaczyć odtwórcę Thora, Chrisa Hemswortha. Reżyserem filmu jest Paul Feig. Premiera zaplanowana jest na 15 lipca.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…