Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Zimowy Żołnierz pojawi się w Czarnej Panterze? 0

Trzecia faza filmowego uniwersum Marvela rozpoczęła się wraz z premierę filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Na ekranie po raz kolejny mieliśmy okazję zobaczyć znanych i lubianych superbohaterów. Poniżej znajduje się spoiler dotyczący sceny po napisach w widowisku Marvela, dlatego też tę informację czytacie na własną odpowiedzialność.

Jednym z nich był Zimowy Żołnierz, w którego wciela się Sebastian Stan. W Wojnie bohaterów, w scenie po napisach mieliśmy okazje zobaczyć jego oraz Kapitana Amerykę w Wakandzie, czyli rodzinnym kraju Czarnej Pantery. W czasie konwentu Wizard World, który odbył się w Filadelfii, został zapytany o to, w którym z kolejnych produkcji Marvela chciałby się pojawić. Zobaczcie co aktor odpowiedział na to pytanie.

Stary, nie wiem. To znaczy jest oczywistym jaka odpowiedź ciśnie się na ustna, jednak na razie tego ni powiem. Gdzie mój bohater skończył w ostatnim filmie? Tam, gdzie powinien. Odpowiedzieć powinna być naturalna, ale ja tego nie wiem.

stwierdził dyplomatycznie Stan.

Wydaje się, że występ Sebastiana Stana w solowym filmie o Czarnej Panterze jest czymś oczywistym. Niestety na razie wciąż musimy żyć w niepewności i czekać na kolejne decyzje ludzi odpowiedzialnych za film. Reżyserem produkcji jest Ryan Coogler. Premiera obrazu zaplanowana jest na luty 2018 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…