Znamy najpewniejszy tytuł nowego Wolverina!

Poznaliśmy nowy tytuł ostatniego filmu trylogii Wolverine – co ciekawe nie jest nim Old Man Logan, jak zakładała znaczna część fanów po ostatnim zdjęciu siwego Hugha Jackmana, które wyciekło do sieci.

Wedle najnowszych doniesień, Wolverine 3 będzie nosił nazwę Weapon X. To ciekawa plotka, zważywszy, że historia opowiedziana w komiksie o takim tytule opowiada brutalne origin story regenerującego się superbohatera. Na ekranach kin widzieliśmy ją już trzykrotnie w X-Men 2, X-Men Geneza: Wolverine oraz w najnowszym X-Men: Apocalypse. Wiarygodność tej plotki potęguje scena po napisach, którą zobaczyć można było w ostatniej odsłonie trylogii o Mutantach.

Studio 20th Century Fox zaprezentuje swój panel na tegorocznym San Diego Comic-Conie. Możliwe zatem, że już w przyszłym miesiącu poznamy pierwszy plakat i prawdziwy tytuł zwieńczenia serii o najpopularniejszym z X-Menów – Wolverinie.


Kornel Nocoń
Maniakalny kinoman, wychowany na Kieślowskim, Kubricku, Koterskim, Tarantino i „Władcy Pierścieni”. W wolnych chwilach ogląda filmy – a jeśli ich nie ogląda, to ogląda seriale. Fan kina realistycznego z misją zniechęcenia polskich widzów do słabych produkcji.