Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Znamy najpewniejszy tytuł nowego Wolverina! 0

Poznaliśmy nowy tytuł ostatniego filmu trylogii Wolverine – co ciekawe nie jest nim Old Man Logan, jak zakładała znaczna część fanów po ostatnim zdjęciu siwego Hugha Jackmana, które wyciekło do sieci.

Wedle najnowszych doniesień, Wolverine 3 będzie nosił nazwę Weapon X. To ciekawa plotka, zważywszy, że historia opowiedziana w komiksie o takim tytule opowiada brutalne origin story regenerującego się superbohatera. Na ekranach kin widzieliśmy ją już trzykrotnie w X-Men 2, X-Men Geneza: Wolverine oraz w najnowszym X-Men: Apocalypse. Wiarygodność tej plotki potęguje scena po napisach, którą zobaczyć można było w ostatniej odsłonie trylogii o Mutantach.

Studio 20th Century Fox zaprezentuje swój panel na tegorocznym San Diego Comic-Conie. Możliwe zatem, że już w przyszłym miesiącu poznamy pierwszy plakat i prawdziwy tytuł zwieńczenia serii o najpopularniejszym z X-Menów – Wolverinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

jacks 2016-06-07

Jak dla mnie to raczej jakaś marketingowa dywersja. Origin Wolverine’a pokazywano z grubsza już tyle razy, że nie miało by to sensu i w tym przypadku. No chyba, że tytuł nie ma w żaden sposób łączyć się z fabułą to wtedy ma to rację bytu.

Proszę czekać…