Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowa znakomita bohaterka Gry o tron 0

W ostatnim odcinku Gry o tron mieliśmy okazję poznać całkiem nową postać w serialu. Jest nią młodziutka Lyanna Mormont, rządząca Niedźwiedzią Wyspą. W dalszej części newsa mogą znaleźć się spoilery, dlatego też czytacie go na własną odpowiedzialność.

Lady Lyanna Mormont z miejsca zachwyciła fanów serialu stacji HBO. W postać wciela się 10-letnia aktorka Bella Ramsey, dla której jest to dopiero początek kariery. Lady Mormont włada małym, aczkolwiek niezwykle dumnym rodem Mormontów. Okazuje się, że wspomoże on Sansę i Jona w walce o odzyskanie Winterfell. Na ten temat wypowiedział się Bryan Cogman, który napisał scenariusz do odcinka.

Scena z Lyanną była bardzo zabawna. Bella jest niesamowitą młodą aktorką, a reszta obsady była pod wielkim wrażeniem jej występu. Zaprezentowanie tego jak wygląda dyplomacja na Północy, było dobrą okazją do pokazania mniejszych rodów. Lyanna oraz Robett Glover to dwa różne typy ludzi, które wierzą jednak w swoje dowództwo. Jej matka oraz jego brat zginęli w Wojnie Pięciu Króli. Sansa również wiele wycierpiała, podobnie zresztą jak i Jon. Nie można jednak lekceważyć bólu i cierpienia tych innych rodów, to było ciekawe do przedstawienia.

Ja sam także jestem zachwycony występem tej młodej aktorki. Zdecydowanie był to jeden z najlepszych momentów tego sezonu. Miejmy nadzieję, że Lyanna Mormont jeszcze nie raz będzie miała okazję pokazać się na ekranie.

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…