PG-13 w Legionie samobójców bliskie przekroczenia granicy

Od dawna było wiadome, że Legion samobójców otrzyma kategorię wiekową PG-13. Jak się teraz jednak okazuje, produkcja jedzie po samej linii i jest bliska przekroczenia granicy. Niektórzy nawet twierdzą, że jest to "lekka e-Rka".

W ubiegłym roku, producent filmu Charles Roven potwierdził w jednym z wywiadów to, że widowisko będzie w PG-13. Wówczas na ten temat mówił tak:

Na ten moment Legion samobójców wejdzie do kin w PG-13, nie było żadnej poważniej konwersacji, aby zrobić coś innego. Rozumiem dlaczego Deadpool został wypuszczony w kategorii wiekowej R. Myślę, że wiele postacie z DC jest ikonograficznych, wiele generacji z nimi dorastało i będą robić to kolejne. Chcemy zaprezentować je szerokiej publiczności. Dlatego zrobiliśmy ten film w PG-13, nie widzę powodu, aby coś zmieniać.

Z niektórych wypowiedzi osób na Twitterze można wywnioskować, że Davidowi Ayerowi udało się wycisnąć maksa z PG-13. Legion samobójców nie stroni od przemocy, dziwnego zachowania, dwuznacznego języka oraz treści.Źrodło: comicbookmovie.com


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)