Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

J.K. Simmons zapuścił wąsy do roli w Justice League 0

J.K. Simmons przygotowuje się do swojej roli w filmie Justice League. W tym miesiącu zawita na planie superprodukcji, w której wcieli się w komisarza Jamesa Gordona.

Na Twitterze pojawiło się jego zdjęcie z okazałymi wąsami, które zapuścił specjalnie do tej roli. Sądząc po jego wcześniejszych wypowiedziach na temat tego jak duża część filmu zostanie poświęcona Gordonowi, możemy się domyślać, że Simmons zgoli swój zarost już niebawem.

Pracę zaczynam dopiero od czerwca, a moja rola w pierwszym filmie jest bardzo mała. Jestem jednak podekscytowany z możliwości zagrania tak ikonicznej postaci, w tak ikonicznej serii. Mam także nadzieję, że będą jeszcze 2, 3, 4 filmy z moim bohaterem. Teraz jednak jest to bardzo mała rola. Oczywiście wiemy kim on jest. Znamy jego historię z kart komiksów. Zakończyłem swój research na ten temat. Prawdopodobnie nie będę oglądał innych aktorów, którzy mieli okazję zagrać tę postać, bo jest to onieśmielające i szczerze powiedziawszy nie byłoby to według mnie produktywne. Zrobię to po swojemu.

mówił przed miesiącem aktor.


Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…