Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Scenarzysta Lobo daje znać na Instagramie 0

Od ostatnich wieści na temat ekranizacji komiksu o przygodach Lobo minęło trochę czasu. Na szczęście projekt wciąż jest żywy, a zatrudniony przez Warner Bros. Pictures do napisania scenariusza Jason Fuchs wciąż pracuje nad odpowiednim tekstem.

Autor skryptu opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z kart komiksu o Lobo, a także kawałek klawiatury laptopa. Przesłanie tej fotografii wydaje się być jednoznaczne. Niestety Fuchs nie zdradził nic więcej i tak naprawdę nie wiemy na jakim etapie pisania jest oraz czym się kieruje pisząc scenariusz.

Oczywiście zdjęcie sprawiło, że rozpoczęła się prawdziwa burza spekulacji. To wklejone przez Fuchsa pochodzi z komiksu "Lobo: Ostatni Czarnian", którego autorami są Keith Giffen, Simon Bisley i Alan Grant. Nie wiadomo czy to na podstawie tej historii bazuje scenarzysta czy po prostu wybrał akurat ten komiks, który ma pod ręką.

Pewne jest jedno – film o Lobo jeszcze nigdy nie był tak bliski realizacji. A takowe plany w Hollywood są od wielu dobrych lat. Z projektem było związanych wiele znanych nazwisk. Wystarczy chociażby przytoczyć takie jak Dwayne Johnson czy Guy Ritchie.

#portraitofabastich

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jason Fuchs (@jasonfuchs)


Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…