http://vimeo.com/mironkundzicz

Roth w The Incredible Hulk 0

Aktor Tim Roth wystąpi w adaptacji komiksu The Incredible Hulk.

Zagra u boku Edwarda Nortona (Wszyscy mówią: kocham cię) i Liv Tyler (Kto zabił ciotkę Cookie?). Produkuje Marvel Studios i Universal Pictures.

Tim Roth w filmie Dark Water - Fatum 2005Tim Roth w filmie Dark Water - Fatum 2005

Fabuła filmu skupi się na walce Bruce'a Bannera (Norton) z jego wewnętrznym potworem, Hulkiem. Banner będzie się starał znaleźć lekarstwo, które mogłoby go wyleczyć. Betty Ross (Tyler), naukowiec i jego wielka miłość, będzie mu w tym pomagać.

Roth wcieli się w postać Emila Blonsky'ego, złego najemnika, który napromieniuje się dużą dawką promieni gamma, tak jak Bruce Banner, który przez to zaczął się zmieniać w Hulka.

W rezultacie, Blonsky zamieni się w Abomination. Będzie silniejszy i większy niż Hulk, ale nie będzie mógł powrócić do ludzkiej formy.

Louis Leterrier (Człowiek pies) będzie reżyserem, a Zak Penn (X-Men: Ostatni bastion) kończy pracę nad scenariuszem. Zdjęcia mają się rozpocząć w czerwcu w Toronto.

Tim Roth urodził się w Londynie. Znany jest z filmów Kucharz, złodziej, jego żona i jej kochanek, Rosencrantz i Guildenstern nie żyją, Vincent i Theo, Wściekłe psy, Cztery pokoje czy 1900: Człowiek legenda. Był nominowany do Oscara, za rolę w Rob Royu. Poza tym zdobył nagrodę BAFTA, nagrodę Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Kansas, Tróia Award i C.I.C.A.E. Award.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…