Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kiedy dokładnie wystartują zdjęcia do Thor: Ragnarok? 0

W sieci pojawiła się oficjalna data rozpoczęcia zdjęć do kolejnego widowiska Marvela, Thor: Ragnarok. Będzie to trzeci solowy film o nordyckim bogu.

Premiera stanu Queensland w Australii, Annastacia Palaszczuk oraz jeden z szefów Marvel Studios, David Maisel ogłosili iż ekipa zdjęciowa wejdzie na plan już 4 lipca! Zdjęcia potrwają do października i będą się odbywały w mieście Gold Coast.

Oczywiście w roli głównej ponownie zobaczymy Chrisa Hemswortha. W obrazie nie zabraknie znanych twarzy – Lokiego, Heimdalla oraz Odyna. Jakiś czas temu potwierdzono, że tym razem Natalie Portman nie wystąpi w marvelowskim widowisku. Jej miejsce zajmie Tessa Thompson, która ma zostać nową wybranką serca tytułowego heros.

Najważniejszymi newsami dotyczącymi Thor: Ragnarok są potwierdzony występ Hulk oraz zakontraktowanie Cate Blanchett, która wcieli się w czarny charakter. Oficjalna fabuła filmu wciąż nie została ogłoszona. Spekuluje się jednak, że bogini hela zjednoczy swoje siły z Lokim, co zaowocuje zniszczeniem Mjolnira i wygnaniem Thora z Asgardu. Trafi on na planetę, gdzie odbywają się walki gladiatorów. Aby odzyskać wolność będzie musiał zostać mistrzem areny. I tutaj pojawi się pewien problem. Będzie musiał pokonać obecnego championa, którym będzie oczywiście Hulk.

Za kamerą Thor: Ragnarok stanie Taika Waititi. Premiera w listopadzie 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…