Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Robert Redford i Nick Nolte w zwiastunie komedii Piknik z niedźwiedziami 0

Im dalej w las tym zabawniej! Robert Redford i Nick Nolte wyruszają na Piknik z niedźwiedziami. Prezentujemy polski zwiastun niezwykłej komedii o podróży przez USA.

Robert Redford i Nick Nolte w Pikniku z niedźwiedziami, fot. Broad Green Pictures

Sławny pisarz, Bill Bryson (Robert Redford), ani myśli o spokojnej emeryturze. Na przekór rodzinie i pięknej żonie (Emma Thompson) postanawia wybrać się w podróż życia. Zamierza przebyć na piechotę Szlak Appalachów – liczącą 2200 mil, malowniczą trasę łączącą stany Georgia i Maine. Nie mogąc znaleźć innych towarzyszy, Bryson zabiera na wyprawę dawno niewidzianego przyjaciela, Katza (Nick Nolte), notorycznego podrywacza, dla którego ekspedycja jest sposobem na ucieczkę przed wierzycielami. Na szlaku szybko okazuje się, że dla każdego z podróżników słowo "przygoda" ma zgoła odmienne znaczenie. A im dalej w las, tym robi się zabawniej!

Unikaj szufladek i stereotypów. Trzymaj się z dala od filmowych tasiemców. A gdy odniesiesz sukces, wróć do punktu zero. Przedefiniuj siebie i zacznij wszystko od nowa – oto przepis Roberta Redforda na przetrwanie blisko 60. lat w amerykańskim show-biznesie. A tyle właśnie minęło od pierwszych występów aktora na Broadwayu po jego premierowy film Piknik z niedźwiedziami.

W najnowszej komedii twórców Małej Miss i Kobiety pragną bardziej laureata Oscarów wspierają zdobywcy Nagród Akademii – Emma Thompson i Mary Steenburgen oraz nagrodzony Złotym Globem – Nick Nolte. Wszyscy razem na planie stanowią gwarancję doskonałego aktorstwa, inteligentnego humoru i mocy szlachetnych wzruszeń.

Pokochałem ten film. Jest zabawny i wzruszający

Gwiazdorska komedia o niezwykłej podróży przez USA trafi do kin 17 czerwca 2016 roku. Odliczając dni do premiery prezentujemy jej polski zwiastun:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…