Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Daryl z The Walking Dead będzie nowym Ghost Riderem? 0

Czyżby po niechlubnym Ghost Riderze, zagranym przez Nicolasa Cage'a, Marvela zapaliło zielone światło rebootowi serii o diabelskim herosie? A może są to tylko marzenia Normana Reedusa?

6. sezon The Walking Dead zakończył się wyjątkowo nieprzyjemnym dla fanów cliffhangerem. Pewne jest, że jeden z członków drużyny Ricka opuści obsadę serialu w 7. sezonie, po bliskim spotkaniu z kijem baseballowym owiniętym drutem kolczastym, którym posługuje się antagonista serii, Negan – nie wiadomo jednak, kto to będzie. Na kolejne historie z postapokaliptycznego świata żywych trupów przyjdzie widzom czekać aż do 9 października 2016 roku. W trakcie tej przerwy aktorzy The Walking Dead zaangażowani są w inne projekty filmowe i serialowe.

Norman Reedus wcielający się w Daryla Dixona, który w serialu o żywych trupach przemierza niebezpieczne regiony uzbrojony jedynie w kuszę, wraca do AMC ze swoją nową serią podróżniczą: Ride with Norman Reedus. Aktor podkreśla również, że jedną z ról, o jakich marzy w przyszłości, to tytułowa postać jego ulubionego komiksu – Ghost Rider. W wywiadzie dla Uproxx aktor, zapytany czy zgodziłby się zagrać diabelskiego herosa, gdyby tylko Marvel zaprosił go na kasting, odpowiedział:

„O tak! Byłoby super! Czy mógłbym nie zgodzić się na płonącą czaszkę i resztę jego sprzętu? Cholera, pewnie! Jestem podekscytowany!”

Nicolas Cage jako Ghost Rider (Ghost Rider 2)

Oczywiście Reedus grający Ghost Ridera to tylko hipoteza, chociaż na początku tego roku pojawiły się plotki, że Marvel TV chciałoby włączyć wspomnianego diabelskiego herosa, Blade’a oraz Moon Knighta do wspólnego uniwersum Defenders. Pogłoski te pojawiły się krótko po ogłoszeniu przez Marvela i Netflixa reboota Punisher (który wystąpił w drugim sezonie Daredevila, a wcielił się w niego były członek drużyny Ricka – Jon Bernthal).

Jeśli pogłoski, dotyczące ekranizacji Ghost Ridera, Moon Knighta i Blade’a okażą się prawdą, to fani Marvelowych postaci i tak będą musieli poczekać trochę na premierę serialu – póki co Netflix zapowiedział już dwie kolejne serie oparte na komiksie: Luke Cage oraz Iron Fist.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…