Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kandydat na reżysera Battlestar Galactica 0

Universal Pictures od dobrych kilku lat planuje stworzyć film kinowy "Battlestar Galactica". Jednak dopiero w ostatnich tygodniach wszystko zaczęło iść w dobrym kierunku.

W ubiegłym miesiącu Michael De Luca, Scott Stuber i Dylan Clark zostali zatrudnieni przez wytwórnię jako producenci rebootu sc-fi. Teraz mamy kolejne wieści na temat filmu "Battlestar Galactica", które potwierdzają że studio na poważnie myśli o realizacji tego projektu.

Universal Pictures zatrudnił współtwórczynię serialu stacji HBO, WestworldLisa Joy, do pracy przy scenariuszu filmu. Dodatkowo poznaliśmy nazwisko najpoważniejszego kandydata do objęcia stanowiska reżysera. Miałby nim być Francis Lawrence, który stał za kamerą Igrzysk śmierci. Na razie nie wiadomo czy rozpoczęto już negocjacje.

Wersja kinowa ma być remake’em klasycznego serialu z roku 1978. Opowiadał on o załodze statku Battlestar Galactica, która musi uciekać przed Cylonami, cywilizacją robotów chcącą zniszczyć ludzkość. Celem ich podróży jest planeta zwaną Ziemią.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…